„Mária, újul világ nevedben” címmel nyílt kiállítás Pannonhalmán (Magyar Kurír)

Arcus Temporum – Művészetek párbeszéde Istenről (Magyar Kurír)

Magyar szentek, boldogok és tiszteletreméltó személyek – kiállítás (Székesfehérvári Egyházmegye)

Leljék örömüket a hívek e templomban mindenkor – a Szent Miklós-székesegyház története korhű levéltári dokumentumok tükrében IV. (Nyíregyházi Egyházmegye)

Isten jóságát és szeretetét adják tovább művészetükkel – Petrás Mária és Alina tárlata Győrben (Magyar Kurír)

Ragyog a felújított kolozsvári Szent Mihály-templom – KÉPGALÉRIÁVAL (Magyar Kurír)

Az Egri Érseki Palota Turisztikai és Látogatóközpont tisztelettel meghívja Önt és családját 2022. augusztus 18-án 17 órai kezdettel „Jézus Szíve, légy velem“ című kiállításának megnyitójára, amelyet a 100. Szív-búcsú alkalmából rendezett a mezőkövesdi Matyó Múzeum

Visszakerült a helyére a mindszenti templom 100 alakos főoltárképe (Szeged-Csanádi Egyházmegye)

Káptalani jelentések a magyar piaristák 33 évéről (1943–1976) (Piarista Levéltár)

21. századi hang- és videótechnika a Nagyboldogasszony-székesegyházban (Győri Egyházmegye)

Tematikus numizmatikai gyűjteménnyel gazdagodott a Pécsi Egyházmegye (Magyar Kurír)

Fel kell helyezni Türjét hazánk turisztikai térképére – A felújított premontrei prépostsági templom (Magyar Kurír)

Időkapszulát találtak a veszprémi ferences templom felújítása során (Veszprémi Főegyházmegye)

A szabolcsi földvár és templom is felkerült a történelmi emlékhelyek listájára (Magyar Kurír)

Érsekségi Ékességek 57. rész (Veszprémi Főegyházmegye)

Az én templomom, a mi templomunk – Fotó- és esszépályázatot hirdetünk (Szerkesztőségi közlemény, Magyar Kurír)

A Kiscelli Múzeum és a Szabadkai Városi Múzeum meghívója Schervitz Mátyás budai barokk festő c. kiállítás megnyitójára

Képriport a megújuló Szent Miklós-székesegyházból (Nyíregyházi Egyházmegye)

Érsekségi Ékességek 56. rész (Veszprémi Főegyházmegye)

Augusztustól újra látogatható a váci püspöki palota (Magyar Kurír)

Szakmai díjjal tüntették ki Pannonhalmi Főapátsági Levéltár igazgatóját (Pannonhalmi Főapátság)

Penészmentesítés az NKA támogatásával (Jezsuita Levéltár és Rendtörténeti Könyvtár)

Püspöki áldás a dunaújvárosi templom új üvegablakára (Székesfehérvári Egyházmegye)

Érsekségi Ékességek 55. rész (Veszprémi Főegyházmegye)

Az OSZK-ban újult meg a magyar nyelvemléket is tartalmazó, Częstochowában őrzött latin nyelvű kódex (Országos Széchényi Könyvtár)

Teológiai könyvtár az ország szívében – Beszélgetés Török Beátával, a Sapientia Könyvtár vezetőjével (Magyar Kurír)

Visszakerült eredeti helyére a székesfehérvári Szent István-székesegyház főoltárképe (Magyar Kurír)

Könyv- és papírrestaurátor szakmai képzés (Országos Széchényi Könyvtár)

Megújult a 15. századi misekönyv (Pannonhalmi Főapátság)

A korábbi hírek, információk a szakterületekhez rendezve találhatók.