Művészek

Látogatóban Molnár C. Pál egykori műtermében (romkat.ro)
Egy Istenarc van elrejtve bennem – Balázs András atya kiállítása (Váci Egyházmegye)
Molnár-C. Pál – egy festményével – 2024-ben visszatért Rómába (Magyar Kurír)
A kimondhatatlant ki lehet fejezni formával – Sadecky Kati keramikusnál jártunk (Magyar Kurír)
Isten vezette a kezemet kezdetektől fogva – Beeri Dávid festőművész műtermében (Magyar Kurír)
A stílusgazdag Prokop-életmű (orszagut.com)
A művek nem fecsegnek, hanem szólnak – Serbakow Tibor ötvösművész alkotásaiból nyílt kiállítás a székesegyházban (Pécsi Egyházmegye)
Adventtől vízkeresztig – Kiállítás nyílt Magyar Krisztina művésztanár alkotásaiból Leányfalun (Magyar Kurír)
Az isteni szépség szerelmese – Kiállítás nyílt Prokop Péter képeiből Budapesten (Magyar Kurír)
Elhunyt Puskás László atya, görögkatolikus áldozópap és festőművész
Láthatóvá tenni a legigazibb valóságot – Prokopp Mária a húsz éve elhunyt Prokop Péterről (Magyar Kurír)
Prokop Péter kiállítás a Martineumban (Szombathelyi Egyházmegye)
Textilművésznek teremtette az Isten (orszagut.com)
Barcsik Géza festő, grafikus, fotóművész „Köszönet” című kiállításának ünnepélyes megnyitójára október 12-én 17 órakor kerül sor a Triangulum Galériában, Győr, Gutenberg tér 2. (Győri Egyházmegye)
Húsvét fénye sugárzik műveiről – Száz esztendeje született Kákonyi Asztrik (Magyar Kurír)
A Teremtő vezet, fogja a kezem – Beszélgetés a 75 éves Madarassy István ötvös- és szobrászművésszel (Magyar Kurír)
A művészet élményből fakad – Találkozás Bukta Imre festőművésszel (Magyar Kurír)
A színeváltozás titkai az alkotásban – Epreskerti találkozás Sallai Géza szobrászművésszel (Magyar Kurír)
Veres András püspök nyitotta meg Borza Teréz Húsvét titka című állandó kiállítását Győrben (Magyar Kurír)
Makláry Zsolt ikonfestő munkáiból nyílt kiállítás (Hajdúdorogi Főegyházmegye)
A hit fénye – Megnyílt Csizmadia István szakrális kiállítása a Triangulum Galériában (Győri Egyházmegye)
Az ember-Jézus szenvedéstörténetének 21. századi ábrázolása – Interjú Molnár Levente fotóművésszel (Magyar Kurír)
A művészettel az örökkévalóságba –Beszélgetés Madarassy András festőművésszel (Magyar Kurír)
A magyar szimbolizmus mestere – Tichy Gyula művészete (Magyar Kurír)
Megtekinthető Fecske Orsolya SSS festőművész kiállítása Dunakeszin (Fecske Orsolya Facebook-oldala)
Tárlatvezetés és beszélgetés Blaskó Sándor szobrászművésszel // március 18. 16.00 (Párbeszéd Háza)
Avantgárd, élharcos volt – Interjú Rainer Péterrel, a Gadányi Jenő Alapítvány elnökével (prae.hu – a művészeti portál)
MEGHÍVÓ Gadányi Jenő (1896–1960) festőművész SZAKRÁLIS TERMÉSZET című emlékkiállítás megnyitójára. 2023. március 1., szerda, 17 órára, a Hegyvidéki Önkormányzat 1. emeleti Folyosógalériájába, 1124 Budapest, Böszörményi út 23-25.
A freskófestő felelőssége – Beszélgetés Lencsés Zsolt festőművésszel (Magyar Kurír)
Remény árad Sándor Antal szobraiból – Kiállítás nyílt Szegeden (Magyar Kurír)
MEGHÍVÓ – A csendből élni – Blaskó Sándor szobrászművész és Blaskó Marcela és Kata nemezkészítők kiállitásának megnyitójára, 2023. február 10., 18.00 órára a Párbeszéd Házába  (Párbeszéd Háza)
„Az ember addig él, amíg dolga van” – Hager Ritta textilművész Prima Primissima díjas (kultura.hu)
Meghívó – Sisa József ötvös- és zománc iparművész (1951–2021) emlékkiállítására (2022. november 26., szombat,  15.00 óra, Cifrapalota, Kecskemét, Rákóczi út 1.)
Az üvegablak felemeli a lelket – Bráda Tibor emlékezete (Magyar Kurír)
Elhunyt Bráda Tibor festőművész (mke.hu)
A Dóm szépsége ihlette alkotásra – Német Emese (Szeged-Csanádi Egyházmegye)
Kötet jelent meg Ozsvári Csaba ötvösművészről (Magyar Kurír)