Művészek

Kötet jelent meg Ozsvári Csaba ötvösművészről (Magyar Kurír)
Makláry Zsolt festőművészre emlékezünk (Nyíregyházi Egyházmegye)
Nyomot hagyott Szegeden Aba-Novák Vilmos (Szeged-Csanádi Egyházmegye)
A fenséges festője – Molnár József képei a Magyar Nemzeti Galériában (Magyar Kurír)
Fel kell mutatni a szépben az abszolút Szépet – Beszélgetés Fecske Orsolya SSS festőművésszel (Magyar Kurír)
Néma bámulattal a Majális előtt – Szinyei Merse Pál festményei a Magyar Nemzeti Galériában (Magyar Kurír)
A Legfőbb Jót, Igazat és Szépséget ábrázolja – Könyv jelent meg Sinkó Veronika művészetéről (Magyar Kurír)
Bráda Tibornak és Rácz Gábornak adományozott a püspöki konferencia Pro Cultura Christiana díjat (Magyar Kurír)
Az építészet a világot formáló produktum – Emlékezés Török Ferenc építészre (Magyar Kurír)
Elhunyt Olescher Tamás festőművész
Rétfalvi Sándor szobrászművész emlékezete (Pécsi Egyházmegye)
Aki minden művét Istennek ajánlotta – Dobroszláv Lajos festőművész emlékkiállítása Tatán (Magyar Kurír)
A vágyak mindig szembejöttek velem – Rácz Gábor tűzzománcművész óbudai műhelyében (Magyar Kurír)
Őrizni az örök értékeket – Beszélgetés a Pro Cultura Christiana díjas Orient Enikő textilművésszel (Magyar Kurír)
Fieber Henrik: Megyer (Meyer) Antalról – Magyar Iparművészek I. (Magyar Iparművészet, 1919.03.10., p.67-78, OSZK)